BLOG

Najciekawsze newsy z całego świata counter strike\'a

Grudzień 30, 2020

CaseDrop.eu - strona działająca na rynku od ponad czterech lat, chętnie odwiedzana przez użytkowników po dziś dzień, jej popularność ciągle wzrasta. Już ponad milion zarejestrowanych użytkowników! Pewnie ciekawi was, jakie skrzynie są najchętniej otwierane przez użytkowników na stronie? Przygotowaliśmy dla was zestawienie najczęściej otwieranych skrzyń w grudniu!

10 najczęściej otwieranych skrzyń na casedrop w grudniu!

Lista składa się z 10 najczęściej otwieranych skrzyń w grudniu!

Numer 1 - Skrzynia SILVER I

Skrzynka posiadająca jedne z tańszych skinów, dostępnych w grze. Dlaczego więc jest na pierwszym miejscu każdego miesiąca? Ze względu na jej cenę, która wynosi zaledwie 1.25 wPLN, co też oznacza, że jest najtańsza na stronie. Dodatkowo skrzynia jest dostępna jednorazowo za darmo, rejestrując się na stronie po raz pierwszy z linku referencyjnego, lub kodu.

Numer 2 - Skrzynia ŚWIĄTECZNA KULA

Nowa świąteczna skrzynia z kategorii budżetowych, jej cena oscyluje w granicach zaledwie 3, 4 wPLN. Mimo niskiej ceny mamy w niej szanse na zdobycie wartościowych skinów takich jak AK-47 | Aquamarine Revenge, czy też AWP | Hiperbeast.

Numer 3 - Skrzynia ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Skrzynia dodana w okresie świąt, jej cena nie jest najniższa ale przystępna dla większości. Mamy w niej szanse na skiny warte ponad 500 wPLN!

Numer 4 - Skrzynia GOLD I

Jedna z tańszych skrzynek, z której do zdobycia mamy przyzwoite skiny. Jej cena to nieco ponad 3 wPLN, za które mamy szanse na zdobycie M4A1-S Cyrex, Decimator, czy też AK-47 Orbit Mk01.

Numer 5 - Skrzynia SPADKÓW CEN

Budżetowa skrzynia za kwotę jedynie kilku wPLN, dająca nam szanse na pozyskanie ciekawych skinów głównie do AK-47. Dostępna jedynie przez określony czas w trakcie eventu black friday.

Numer 6 - Skrzynia WESOŁEGO ELFA

Skrzynia świąteczna z wysoką szansą na profit! Jej cena nie przekracza kilku wPLN, natomiast najdroższy skin w niej to nieco ponad 100 wPLN, co daje na niego spore szanse!

Numer 7 - Skrzynia WIELKIE SZCZĘŚCIE

Również skrzynia dla lubiejących ryzyko, do zdobycia mamy cztery kosy z kategorii “doppler”, dodatkowo AK-47 Aquamarine Revenge, P90 Asiimov, P250 Mehndi, oraz graffiti. Cena również w granicach kilku złotych, co nie oznacza nic innego jak niski procent na wartościowe skiny.

Numer 8 - Skrzynia BAŁWANEK I ELFY

Skrzynia w której do zdobycia mamy mega fajne przedmioty takie jak Glock-18 | Vogue, czy też AK-47 | Neon Revolution. Jest ona dosyć ryzykowna ponieważ najtańszy skin w tej skrzynce kosztuje kilkanaście groszy.

Numer 9 - Skrzynia SŁONECZNY DROP

Skrzynia letnia, która została bardzo ciepło przyjęta przez użytkowników. Jej promocyjna cena nie przekracza 5 wPLN, a najdroższy skin który możemy z niej trafić kosztuje blisko 600 wPLN! Do zdobycia mamy mase rękawiczek, oraz wiele kos!

Numer 10 - Skrzynia MIL-SPEC

Jest to skrzynia z samymi skinami niebieskiej jakości, mimo tego niektóre skiny są naprawdę ładne. Skrzynkę można śmiało nazwać budżetową, ponieważ jej cena to zaledwie kilka złotych, mimo tego można z niej wyciągnąć naprawdę fajnie skiny, często droższe od ceny skrzynki.