BLOG

Najciekawsze newsy z całego świata counter strike\'a

Styczeń 05, 2021

Rok 2020, był pełen zmagań i sportowej rywalizacji topowych drużyn w CS:GO. Na podstawie punktów zdobytych w rankignu hltv, możemy dziś określić...

10 NAJLEPSZYCH DRUŻYN CS GO W 2020 ROKU!


10. FaZe

Odliczanie zaczynamy od pierwszej z bardzo ścisłej grupy czterech drużyn: FaZe , która w tym roku zakończyła grę tuż przed powtórzeniem dziewiątego miejsca z 2019 roku. Po oddaniu tytułu najlepszej drużyny międzynarodowej w zeszłym roku na rzecz mousesports , w tym roku o włos wyprzedził Finów "⁠karrigan⁠" Andersena , a także OG i Evil Geniuses.


9. Fnatic

Piąty najlepszy zespół 2019 roku. Fnatic zajmuje dziewiąte miejsce w 2020 roku. Jako jedna z nielicznych drużyn, które nie zmieniły zawodników w żadnym momencie w ciągu roku, fnatic niewiele brakowało by zająć miejsce wyżej, ale świetny początek roku i kilka rozgrywek play-offowych zapewniło im miejsce wśród najlepszych.8. FURIA

FURIA po raz pierwszy w pierwszej dziesiątce! Pomimo tego, że przez większość 2020 roku brazylijska drużyna była zamknięta w regionie, nieznacznie wyprzedziła FaZe i fnatic.


7. Liquid

Wicemistrzowie z 2019 roku zajmują siódme miejsce jako najlepszy defacto i najbardziej konsekwentny zespół z Ameryki Północnej, który przeszedł przez kilka faz w ciągu 2020 roku, zarówno pod względem rywalizacji, jak i składu. Drużyna z Ameryki Północnej cieszyła się najlepszym okresem na początku roku.


6. Heroic

Heroic przybyli do grupy drużyn, które w tym roku osiągnęły nowe szczyty i zostały uznane za część elitarnej klasy w drugiej połowie roku po masowym skoku z drugiego poziomu na sam szczyt.


5. G2

Po powrocie organizacji na szczyt, G2 kontynuuje postępy od 14. miejsca w 2018 r. I 12. w 2019 r., Zamykając pierwszą piątkę w 2020 r., W dużej mierze dzięki imponującej pierwszej połowie roku i kilku najważniejszych pokazów.


4. BIG

Niemcy zakończyli 2020 rok na bardzo przyzwoitym czwartym miejscu, pozycji, którą niewiele osób przewidziałoby na początku roku, gdy drużyna z Berlina znajdowała się w pierwszej trzydziestce.


3. Vitality

Kończąc rok na trzecim miejscu po raz drugi z rzędu Vitality znalazło się w top 3 kandydatów do tytułu zespołu 2020. Ostatecznie jednak nie udało im się zdobyć najwyższego tytułu z powodu ich rozczarowujących wyników w pierwszych pięciu miesiącach.


2. Natus Vincere

Poprawiając się z ósmego miejsca w 2019 roku i wracając na swoje miejsce z 2018 roku, Natus Vincere zapewnił sobie tytuł drugiego najlepszego zespołu 2020 roku po wyjątkowo konsekwentnym roku i szczególnie dominującym, choć krótkim okresie LAN w pierwszych dwóch miesiącach roku.


1. Astralis

Astralis kończy rok 2020 jako najlepszy zespół trzeci rok z rzędu. Chociaż ich przypadek w tej niezwykłej i nieprzewidywalnej erze może być najmniej przekonujący od 2018 roku, Duńczycy zasłużenie zajęli pierwsze miejsce przed wszystkimi innymi po zdobyciu czterech trofeów wielkich wydarzeń - o dwa więcej niż ich najbliżsi rywale, Natus Vincere i Vitality.