BLOG

The most interesting news from around the world, counter strike

December 12, 2020

Nowe operacje w CS:GO od zawsze robiły ogromną furorę. Natomiast dla nowych graczy (i nie tylko) aktualizacji nie jest wystarczająco zrozumiała. Dlatego z przychodzimy z pomocą! Poniżej znajdziecie listę...

Najczęściej zadawane pytania - Operacja Broken Fang


Co otrzymam wraz z przepustką operacji?

Gracze, którzy zakupią przepustkę operacji Broken Fang, otrzymają dostęp do następującej zawartości:

-Żeton operacji Broken Fang, który może zostać ulepszony od brązowego do diamentowego oraz wyświetlony na twoim profilu CS:GO.

-Nagrody operacji, w tym całkowicie nowi agenci, kolekcje broni, skrzynie z bronią, naszywki i wiele innych.

-Tryb Broken Fang Premier.

-Strona statystyk operacji.

-Premie do PD po wypełnieniu misji.

 

Jak mogę zdobyć gwiazdy operacji?

Gwiazdy operacji można zdobyć, wypełniając misje na cotygodniowej karcie misji lub kupując je w grze. Każda cotygodniowa karta misji przyznaje określoną maksymalną liczbę gwiazd (widoczna na górze karty). Nie musisz wypełniać wszystkich misji, by zdobyć maksymalną liczbę gwiazd.


Jak mogę odebrać nagrody operacji?

Nagrody operacji można odebrać po zdobyciu lub zakupie wystarczającej liczby gwiazd. Następnie odwiedź sklep operacji w grze i odbierz te nagrody, które przypadną ci do gustu.


Jak mogę ulepszyć mój żeton operacji?

Aby ulepszyć twój żeton operacji Broken Fang, zdobywaj gwiazdy za wypełnianie misji z waszych cotygodniowych kart misji. Twój żeton zostanie ulepszony po zdobyciu 33 (na srebrny), 66 (na złoty) lub 100 gwiazd (na diamentowy).


Czy istnieje ograniczenie liczby nagród, które mogę odebrać?

Nie. Możesz odbierać nagrody operacji tak długo, jak masz gwiazdy. Nawet jeśli posiadasz już maksymalną liczbę gwiazd w tygodniu za wypełnianie cotygodniowych misji, możesz wciąż odbierać nagrody, kupując gwiazdy.


Czy mogę rozgrywać misje bez przepustki?

Tak, ale nie otrzymasz żadnych gwiazd operacji za dokonane postępy oraz nie będziesz w stanie rozegrać misji, które wymagają dostępu do trybu Broken Fang Premier. Aby dołączyć do kolejki tego trybu i mieć możliwość odebrania nagród operacji, konieczne jest zakupienie przepustki operacji dla twojego konta.

Jeżeli zakupisz przepustkę operacji w późniejszym terminie, wszystkie wykonane wcześniej misje zostaną zaliczone w ramach możliwości odebrania nagród oraz postępu żetonu operacji.


Czy mogę podarować przepustkę operacji w prezencie?

Przepustki operacji mogą zostać użyte w wymianie tydzień po zakupie. Nie istnieje żaden sposób wysłania ich jako prezent w momencie zakupu.


Jak mogę wziąć udział w misjach?

Aby wziąć udział w misjach, po prostu kliknij jej tekst z menu głównego. Automatycznie umieścimy cię w kolejce wybranej misji.


Jak długo trwa operacja Broken Fang?

Operacja Broken Fang potrwa do 30 kwietnia 2021. Gracze będą otrzymywać dostęp do nowych kart misji każdego tygodnia przez pierwsze 16 tygodni operacji.