Najlepsze czarne skiny do CS 2

 

Czarne pasuje do wszystkiego. W świecie mody takie określenie nie jest niczym odkrywczym, bowiem powszechnie wiadomo, że barwa czarna łączy się niemal z każdym istniejącym kolorem. Nie inaczej jest w przypadku Counter-Strike’a 2, gdzie także mamy do czynienia z pewnego rodzaju wybiegiem, na którym każdy gracz może pochwalić się swoimi nowymi, kolorowymi przedmiotami.

W przypadku czarnych skinów w CS 2 istnieje jedna ważna zaleta - można nakleić na nią niemal dowolną dostępną w grze naklejkę i możemy być niemal pewni, że stworzy to unikalną kompozycję, która dodatkowo wyglądać będzie bardzo interesująco.

Czarnych przedmiotów mamy w Counter-Strike’u 2 bardzo dużo, nie trudno więc dobrać do swojego ekwipunku kilka najlepszych, natomiast specjalnie dla was przygotowaliśmy listę, która być może pomoże wam w dokonaniu wyboru.

 

AK-47 | Czerń

Całe zestawienie nie byłoby kompletne bez tego karabinu. Jeden z lepszych wzorów, który dodatkowo samą nazwą oddaje temat tego artykułu. Pod kątem wizualnym strzał w dziesiątkę dla wszystkich fanów poszukujących skina w tej odsłonie. Nie będziemy proponowali do niego żadnych stickerów, bowiem nieważne co zostanie naklejone - będzie wyglądało dobrze.

 

AWP | Grafit

Tego skina mogą pamiętać nieliczni, gdyż w obecnym momencie jest to przedmiot trudny do zdobycia (chyba, że jesteście w stanie wydać trochę pieniędzy), gdyż pojawił się on w 2013 roku w kolekcji operacji Bravo - choć minęło już trochę czasu, nadal jest to jeden z ładniejszych skinów, które urzekają swoją prostotą. Ciekawostką na jej temat jest fakt, że posiada tylko dwa stany jakości (Factory New i Minimal Wear), zarówno w podstawowej wersji, jak i tej ze StatTrakiem.

 

Desert Eagle | Konspiracja

Kolejny skin, który charakteryzuje się czarną barwą i został dodany do gry w czasach, gdy tego typu motyw budził podziw. Mowa o okresie w latach 2013-2014, a ten konkretny jest z kolekcji operacji Breakout. Po dzień dzisiejszy lubiany i wykorzystywany przez graczy, zwłaszcza z wykorzystaniem złotych/żółtych naklejek, które świetnie komponują się z akcentami w tych kolorach. Cena na szczęście nie jest wygórowana, więc skin może zostać zaliczony dodatkowo do kategorii budżetowych.

 

USP-S | Bilet do piekła

Można by zapytać, po co czarny skin do USP-S, skoro bazowy model właśnie tak wygląda? Rzeczywiście ciężko odpowiedzieć na to pytanie nieironicznie, niemniej warto zwrócić uwagę na fakt, iż nie jest to całkowicie czarny pattern. Występuje w wersji Battle-Scarred, który może zostać fajnie połączony z białymi naklejkami - dla fanów niestandardowych kompozycji wydaje się to propozycją idealną.