Najlepsze niebieskie naklejki w CS 2

 

Kolekcjonowanie kolorowych przedmiotów to nieodzowny element gry w Counter-Strike’a. Skiny weszły już na stałe do kanonu kosmetycznych dodatków w grach, a te w CS 2 są najpopularniejsze spośród wszystkich. Nic więc dziwnego, że coraz więcej graczy pragnie posiadać lepsze i ładniejsze skiny, a pomóc w tym mogą niestandardowe wlepki.

Naklejki w Counter-Strike 2 stanowią wyłącznie dodatek do skina, jednak w sporej części decydują o finalnym wyglądzie broni. Z tego powodu społeczność tworzy całą masę kombinacji, które potrafią zmienić motyw skórki o 180 stopni.

Dzisiaj na tapet weźmiemy wyłącznie naklejki w kolorze niebieskim, których w CS 2 jest całkiem sporo i komponują się świetnie z większością przedmiotów. Czy znaliście wszystkie? Które podobają się wam najbardziej? Zapraszam do dalszej części wpisu.

 

Naklejka | Titan (holograficzna) | Katowice 2014

Ta naklejka jest tutaj tylko i wyłącznie w ramach ciekawostki, ponieważ jest to jeden z najdroższych skinów w CS 2. Oczywiście nikomu nie bronię naklejać jej na swoją ulubioną broń, natomiast z pewnością niej jest to najlepsze rozwiązanie. Nie zmienia to faktu, że w kategorię, którą dzisiaj omawiamy, wpisuje się idealnie.

 

Naklejka | Cloud9 (hologramowa) | Boston 2018

Skoro niebieskie naklejki to nie może w zestawieniu zabraknąć kultowej organizacji, która najbardziej kojarzona jest właśnie ze względu na charakterystyczne logo w tym kolorze. Dostępnych jest wiele innych wariantów z Cloud9, natomiast ten powyższy wyróżnia się poprzez swój niecodzienny pattern.

 

Naklejka | Płynny ogień (hologramowa)

Powyższy sticker może nie jest niebieski w całości, jednak odznacza się specjalnie na niebieskich skinach. Przechodzi w delikatną tęczę dzięki efektowi holo, a to dodaje mu specjalnego wyglądu i podnosi wartość. Naklejka świetnie wygląda w CS 2 za sprawą nowego silnika gry.

 

Naklejka | Team Liquid (holograficzna) | Paryż 2023

Skoro było Cloud9, nie możemy pominąć równie ważnej dla sceny CS’a organizacji - Liquid. Dzięki ciekawemu logo, które na naklejkach w wielu wersjach przedstawiane jest w niebieskiej odsłonie, idealnie wpasowuje się w klimat sporej części broni, zachowując przy tym odpowiednią neutralność - niekoniecznie widać, że jest to wlepka sygnowana nazwą drużyny esportowej.

 

Naklejka | Cbbl (hologramowa)

Będąc w temacie niebieskich naklejek w CS 2 nie można przejść obojętnie obok powyższego przedmiotu, który poza zgodnością z tematyką artykułu jest też nawiązaniem i symbolem kultowej mapy, o której powrót prosi cała społeczność graczy Counter-Strike’a - Cobblestone. Naklejka świetnie odnajduje się w realiach nowej odsłony CS’a, a przy tym (z zachowaniem efektu holo) nie jest wcale taka droga.