Najlepsze żółte skiny do broni w CS 2

 

Każdy gracz CS’a na pewnym etapie chce skompletować własny ekwipunek, który będzie tożsamy z jego upodobaniami. W Counter-Strike 2 na szczęście nie ma z tym żadnego problemu, bowiem wybór różnorakich skórek jest na tyle duży, że bez problemu możemy wymieniać swój arsenał co kilka dni.

Znaczna część społeczności lub także zestawy, które korelują ze sobą za pośrednictwem motywu czy koloru. Wtedy to wyróżniają się znacznie na serwerze, a i cieszą swoje własne oko skórkami, które nie są widywane codziennie w podobnych okolicznościach.

Przejrzeliśmy listę skinów do CS 2 o żółtym kolorze i specjalnie dla was wybraliśmy kilka propozycji, które koniecznie muszą znaleźć się w waszym ekwipunku, jeśli jesteście akurat w momencie poszukiwania takich skórek do broni. Zobaczcie sami, jak się prezentują.

 

M4A1-S | Złoty zwój

“Golden Coil” to stary i kultowy skin, który po dzień dzisiejszy robi furorę swoim wyglądem. Wiele nowocześniejszych skinów nie jest w stanie mu dorównać, a przypomnijmy, że pojawił się w CS:GO w 2015 roku, czyli 9 lat temu. Wśród skinów o żółtym kolorze jest to pozycja obowiązkowa.

 

Ursus (★) | Tygrysi kieł

Każdy gracz chce posiadać fajną kosę, a w przypadku żółtego motywu nie ma chyba lepszej propozycji od legendarnego “Tiger Tootha”. Skin ten idealnie wpasowuje się do kombinacji z wieloma parami rękawiczek, a i przy innych skinach do broni wygląda równie dobrze.

 

MP9 | Buldożer

W Counter-Strike’u jest sporo skinów, którymi zazwyczaj się nie gra. Nie dlatego, że nie można, jednak z powodu na unikatowość, cenę czy rzadkość występowania. Powyższe MP9 można zaliczyć do tej kategorii, gdyż jest to przedmiot, który jest całkiem drogi i pochodzi z jednej z pierwszych kolekcji w CS:GO. Jest trudno dostępny, ale dla chcącego nic trudnego. Z pewnością będzie się wyróżniał na serwerze.

 

CZ75-Auto | Osa

CZ75-Auto to pistolet, który w aktualnej mecie Counter-Strike’a 2 nie jest specjalnie wykorzystywany. Nie zmienia to faktu, że warto takowy przedmiot posiadać w swojej kolekcji, gdyż Valve lubi zaskakiwać i kto wie, może niedługo za sprawą jednej z kolejnych aktualizacji CZ’a z powrotem wróci do łask.

 

Rękawice Broken Fang (★) | Żółtopasy

Skoro był nóż, warto dokooptować do niego zestaw rękawiczek, który uzupełni całość. Jedne z ciekawszych rękawic z żółtymi akcentami, które dodatkowo można zaliczyć do opcji budżetowych. Idealne połączenie, które sprawi, że wasz ekwipunek przestanie być mało atrakcyjny.