BLOG

The most interesting news from around the world, counter strike

December 23, 2020

Nowe operacje w CS:GO od zawsze robiły ogromną furorę. Natomiast dla nowych graczy (i nie tylko) aktualizacji nie jest wystarczająco zrozumiała. Dlatego z przychodzimy z pomocą! 

Wszystko co powinieneś wiedzieć - Operacja Broken Fang 


Co zawiera się w przepustce operacji Broken Fang?


Nabywcy przepustki operacji Broken Fang otrzymają:

-Żeton operacji Broken Fang, który można ulepszyć z brązowego do diamentowego oraz wyświetlać go na swoim profilu CS:GO.

-Nagrody operacji, które zawierają całkowicie nowych agentów, kolekcje -broni, naklejki skrzynie operacji Broken Fang, naszywki i wiele więcej.

Dostęp do trybu Broken Fang Premier.

-Dostęp do strony statystyk operacji.

-Premie do PD za wypełnianie misji.


Czy mogę zagrać w tryb Broken Fang Premier bez przepustki operacji?

Nie. Aby dołączyć do kolejki trybu Broken Fang Premier, musisz wykorzystać przepustkę operacji na swoim koncie.Czy posiadam dostęp do strony statystyk operacji bez przepustki operacji?

Nie. Aby zobaczyć stronę statystyk operacji, musisz wykorzystać przepustkę operacji na swoim koncie.


Jak mogę zdobyć i odebrać nagrody operacji?

Aby zdobyć gwiazdy, musisz ukończyć misje z cotygodniowych kart misji. Gwiazdy można również kupić w grze i użyć do odebrania nagród.

Nagrody operacji można odebrać w sklepie operacji, wydając gwiazdy na wybraną przez siebie nagrodę.


Zakupiłem(-am) gwiazdy i aktywowałem(-am) je na moim koncie. Czy mogę poprosić o zwrot środków za te gwiazdy?

Nie. Wszelkie aktywowane gwiazdy nie mogą zostać zwrócone. Gdy gracz kliknie „AKTYWUJ”, gwiazdy są dodawane do salda gwiazd i nie mogą zostać zwrócone.


Jak często przyznawane są karty misji?

Nowe karty misji są przyznawane raz na jeden tydzień trwania operacji Broken Fang. Odliczanie do przyznania kolejnej karty misji jest wyświetlane w grze.


Ile mam czasu na wypełnienie karty misji?

Wszystkie misje i karty misji można wypełnić do czasu zakończenia operacji. Po zakończeniu operacji misje nie będą mogły zostać wykonane i nie będzie możliwości zdobycia nagród.

Po przyznaniu karty misji możesz wybrać dowolną misję z dowolnej karty i wypełnić je w celu uzyskania nagrody lub postępu żetonu operacji.


Jak mogę ulepszyć swój żeton operacji Broken Fang?

Jedynym sposobem na ulepszenie żetonu jest wypełnianie misji z cotygodniowych kart misji. Twój żeton ulepszy się po zdobyciu 33 gwiazd (srebro), 66 gwiazd (złoto) i 100 gwiazd (diament).

Jeżeli kupisz przepustkę operacji później, to otrzymasz wszelki postęp ulepszania twojego żetonu operacji za wszystkie zdobyte gwiazdy do momentu zakupu przepustki.


Otrzymałem(-am) maksymalną liczbę gwiazd z karty misji. Jaki jest sens wypełniania pozostałych misji?

Wypełnienie wszystkich misji z karty misji nagrodzi cię postępem żetonu operacji.

Twój żeton operacji możesz ulepszyć tylko poprzez wypełnianie misji. Po zdobyciu maksymalnej liczby gwiazd z karty nie otrzymasz kolejnych za ukończenie dodatkowych misji, ale możesz zdobyć postęp ulepszenia swojego żetonu operacji.


Nie otrzymuję gwiazd ani nagród za postęp po wypełnieniu misji. Dlaczego?

Istnieje kilka powodów, dla których możesz nie otrzymać gwiazd po wypełnianiu misji:

-Posiadasz już maksymalną liczbę gwiazd, jaką można uzyskać z karty misji w danym tygodniu. Na górze każdej karty znajduje się łączna liczba gwiazd, które możesz zdobyć w celu zwiększania postępu nagród.

-Cele misji nie zostały wykonane. Po przejściu do kolejki dla danej misji po lewej stronie ekranu ujrzysz element interfejsu informujący o postępie misji oraz aktualizujący go.

-Nie wypełniasz misji na oficjalnych serwerach Valve z innymi ludzkimi graczami. Misji nie można wypełniać na serwerach społeczności i podczas nich musi być obecny przynajmniej jeden inny gracz. Nie można ukończyć misji tylko przeciwko botom.

 

Nie zakupiłem(-am) przepustki operacji. Czy wciąż mogę odebrać nagrody operacji?

Nie. Tylko użytkownicy z zakupioną przepustką operacji mogą otrzymać gwiazdy dla nagród operacji.

Każdy użytkownik, który kupi przepustkę operacji w późniejszym terminie, natychmiast otrzyma gwiazdy powiązane ze swoim postępem. Do czasu nabycia przepustki nie zostaną przyznane żadne gwiazdy.


Czy mogę kupić gwiazdy, by odebrać nagrody operacji?

Tak, gwiazdy można kupić w sklepie operacji w grze.

Pamiętaj, że jeżeli wykorzystasz wszelkie gwiazdy operacji z zakupu, to zwrot pozostałych gwiazd nie jest możliwy. Oznacza to, że jeżeli kupisz 40 gwiazd opeacji i wydasz 5 z nich, to pozostałych 35 nie będzie można zwrócić.


Jak mogę wziąć udział w misjach?

Aby wziąć udział w misji, po prostu kliknij jej opis w menu głównym. Gra natychmiast umieści cię w kolejce dla wybranej misji. Każdy użytkownik może uczestniczyć w misjach, ale tylko posiadacze przepustek operacji otrzymają gwiazdy za wypełnianie misji.


Czy mogę wysłać przepustkę operacji jako prezent?

Przepustki operacji można wysłać jako prezent tydzień po zakupie. Nie można wysłać przepustek operacji jako prezentu w momencie zakupu.


Czy zakupione gwiazdy operacji są wymienialne, zbywalne lub możliwe do wysłania jako prezent?

Nie. Zakupione gwiazdy operacji pozostają na koncie nabywcy.

Gwiazdy można natychmiast wydać po zakupie (lub zrobić to później) w celu wymiany ich na nagrody. Zakupionymi gwiazdami nie można się wymieniać, wystawiać ich na Rynku Społeczności ani wysyłać innym użytkownikom w formie prezentu.


Wymieniłem(-am) gwiazdy na skrzynię operacji Broken Fang. Dlaczego potrzebuję klucza do jej otwarcia?

Wydanie gwiazd na skrzynię operacji Broken Fang przyznaje ci tylko skrzynię. Klucz jest nadal wymagany do jej otwarcia i można go nabyć w grze.