Najlepsze skiny CS 2 dla strony CT

 

Counter-Strike 2 to gra z podziałem na drużyny. Prawdopodobnie wszyscy już wiedzą, na czym polega rozgrywanie meczu w najpopularniejszej strzelance, natomiast dla niewtajemniczonych warto wspomnieć, iż jedna ze stron jest stroną atakującą, druga broniącą. Różnic między obydwoma zespołami jest naprawdę sporo, ale mają także wiele punktów wspólnych, jak np. skiny.

Oczywiście i w sekcji skórek występuje delikatny podział, niemniej co do zasady skiny dostępne są dla każdego. Wyszczególnienie pojedynczych przedmiotów przychodzi dopiero, gdy wkraczają pistolety i karabiny dedykowane wyłącznie jeden z ekip. Tak dla przykładu, strona atakująca ma swojego AK-47 i Galila, natomiast broniąca (CT) M4A1-S/M4A4 i FAMAS’a.

My skupimy się dzisiaj wyłącznie na skinach CS 2 dla CT, które nie mogą zostać zakupione w danej chwili przez naszego oponenta. Mowa tu o wielu takich egzemplarzach, natomiast w tym artykule wyselekcjonoaliśmy kilka najlepszych skórek, które będą dodatkowo cieszyły oko.

 

USP-S | Zabójstwo potwierdzone

Pierwsza z różnic widoczna jest już po rozpoczęciu się pierwszej rundy. Każda ze stron dysponuje innym pistoletem, w przypadku CT jest to USP-S. Jednym z najlepszych skinów do tej broni jest ten z powyższego obrazka, gdyż stanowi świetną kompozycję nie tylko kolorystyczną, ale także elementów składających się na finalny efekt.

 

Five-SeveN | Hiperbestia

Innym z pistoletów jest popularny “5-7”. Skuteczna broń, która w rękach dobrego gracza może spokojnie poradzić sobie z przeciwnikami o lepszym wyposażeniu. Hiperbestia to kolekcja stara jak świat, ale wciąż robi furorę na wielu skinach w CS 2. Miejmy nadzieję, że w przyszłości pojawią się kolejne przedmioty z tym motywem, aby można było stworzyć kompletny zestaw.

 

M4A1-S | Łańcuch znaków

Kolejny skin, który w Counter-Strike 2 występuje na więcej niż jednej broni to “Printstream”. Ten unikalny pattern pojawił się na M4A1-S w 2020 roku i od tego czasu skutecznie króluje na listach najładniejszych skórek. Prosty, minimalistyczny, ale z oszałamiającym efektem, który dodatkowo podbijany jest specjalnymi naklejkami holograficznymi.

 

MP9 | Obrońca gwiezdnego światła

Strona broniąca nie mogłaby się obejść bez popularnego MP9. Kluczowa broń, która jak żadna inna wykorzystywana jest w sytuacjach, gdy brak pieniędzy na podstawową M4. Akurat do tej broni ładnych skinów jest całkiem sporo, a jednym z ostatnich jest ten, który widoczny jest powyżej. Posiada bardzo fajny wzór, który reaguje wraz z kątem padania światła i charakteryzuje się specjalnym tęczowym elementem, który także może zostać wykorzystany z kolorowymi naklejkami.

 

AUG | Akceptacja Akihabary

AUG to broń, która oczywiście przeznaczona jest wyłącznie dla strony broniącej, niemniej jest ona bardzo sceptyczna. Po pierwsze, nie widujemy jej zbyt często w meczach zarówno amatorskich, jak i profesjonalnych, a po drugie nie ma w CS 2 zbyt wielu ciekawych skinów. Wygląda to trochę tak, jakby Valve w ogóle nie przykłado do tej broni uwagi. Wobec tego wybór ciekawej skórki jest dosyć prosty, jednak wiążący się ze sporym wydatkiem, ponieważ ten konkretny egzemplarz jest bardzo unikatowy.