Skiny, których nie widziałeś w Counter-Strike 2

 

Skiny w CS 2 nie są już dla nikogo zaskoczeniem. Przedmioty te, które początkowo były jedynie małym dodatkiem, stały się nieodzownym elementem strzelanki od Valve, do której sukcesywnie dodawane są kolejne wersje i nowe odmiany. Społeczność nie wyobraża sobie bez nich gry, a i cały ekosystem Counter-Strike’a w dużej mierze opiera się na rynku przedmiotów do broni.

Skiny są wszystkim dobrze znane, każdy gracz ma na pewno swoje ulubione lub nawet kompletuje całą kolekcję. Dla jednych jest to pewnego rodzaju inwestycja, inni z kolei wyłącznie je kolekcjonują i wykorzystują podczas rozgrywania meczów. Jest jednak pewna grupa skinów, która z jakiegoś powodu nie jest zbytnio popularna.

Nie chodzi o cenę, chociaż ona też ma coś do powiedzenia w tej kwestii. Zdecydowanie ważniejszym czynnikiem jest unikatowość, która przekłada się na ograniczoną ilość sztuk, przez co znacznie trudniej jest znaleźć konkretny przedmiot u innych. Przygotowaliśmy dla was listę kilku skinów do CS 2, o których prawdopodobnie mogłeś nie wiedzieć. Zapraszam do dalszej części artykułu.M4A1-S | Mroczne wody

Nie da się ukryć, iż większość skinów, o których mowa, to przedmioty z zamierzchłych lat, kiedy sposób ich projektowania oraz ówczesne moce silnika gry pozwalały wyłącznie na taki design. Co by nie mówić, skin nie jest już pierwszym wyborem przy poszukiwania nowej M4, a znalezienie go w rękach innego gracza graniczy z cudem.

 

AK-47 | Turysta

Doskonały przykład wzoru, do którego nie trzeba żadnych upiększaczy w postaci naklejek - są one fabrycznie przygotowane przez autora skina. Spora część z was mogło o nim nigdy nie słyszeć, gdyż w tym minie dokładnie 10 lat od dodania go do CS:GO. Z tego tytułu jego cena jest delikatnie wywindowana, ale nie ma co się dziwić - pozyskanie go bezpośrednio z gry graniczy z cudem.

 

AWP | BUM

Powyższy skin to jeden z pierwszych do tej broni, ponieważ pojawił się równo z aktualizacją wprowadzającą skórki do CS:GO, 14 sierpnia 2013. Minimalistyczny, ale odznaczający się jak na tamten czas pattern przyciągał przez lata uwagę graczy, teraz jest już jedynie pamiątką, za którą trzeba trochę zapłacić. Był to też przedmiot pochodzący ze skrzynki eSports, która w tamtym czasie stworzona została na potrzeby zbierania funduszy na turnieje esportowe.

 

M4A4 | Ryzyko napromieniowania

Tego skina to już na pewno będzie ciężko spotkać, gdyż po pierwsze coraz mniej korzysta się z M4A4, a po drugie jest to przedmiot ze starej kolekcji Nuke, który nie jest specjalnie urodziwy i nie kosztuje mało jak na tego typu malowanie. Gracze wolą postawić na coś nowocześniejszego. Nie zmienia to faktu, że w kategorii ciekawostki jest to item, o którym spora część zawodników, a na pewno tych, którzy nie grali w CS:GO, mogła nie słyszeć.